2017

 Izstāde “Kad krāsas satiekas” 2017.gada rudenī

Rota_krasas

Kultūras un tautas mākslas centrā “Ritums”. Tajā dominē visas spilgtās rudens krāsas: sarkanā, oranžā, dzeltenā, zaļā, kas redzamas gan austos brunčos, lakatos un segās, gan pītās jostās, gan izšuvumos, gan fotogrāfijās. Izstādē apskatāmi darbi, kuri tapuši pēdējā gada laikā, tai skaitās šīs vasaras radošajās nometnēs. Iedvesma  krāsām un rakstiem rasta dabā, staigājot pa pļavām, ieskatoties ik ziedā, kas veras pretī…

 

Izstāde „Saknes” Koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga”

saknes.pg

(Krāsotāju ielā 12) no 15.jūlija līdz 2.augustam. Izstādes ekspozīciju veidoja trīsdesmit Rīgas tautas lietišķās mākslas studiju dalībnieku 1300 unikāli darbi: tekstila, keramikas, koka un ādas mākslinieciskās apstrādes darbi, rokdarbi, pinumi, metālkalumi un rotas.

 

 

Tautas lietišķās mākslas studijas “ROTA” darbu izstāde “ZAĻĀ ZEME DZĪPAROS” .

zalzeme plak

Kā jauka dāvana no Andreja Upīša memoriālmuzeja nāca piedāvājums izveidot izstādi Skrīveros. Tās nosaukums nāca likumsakarīgi. Ikviens skolas gados ir lasījis Andreja Upīša romānu ” Zaļā zeme”. Mums, audējām, zaļā zeme ir dzīparos.

 

 

 

 

Izstāde “Latviskais gars”

jauniela

Izstāde “Latviskais gars” no 14. jūlija līdz 27. augustam Jaunielā 29A, kuru veidoja Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” tautas lietišķās mākslas studiju 14 dalībnieku darbi. Par izstādes centrālajiem objektiem ir izvēlēti tautastērpi. Tos var uzskatīt par latvieša identitātes nesēju, simbolu, kā arī latvieša pasaules izjūtas, dzīves ritma un dabas vērojumu demonstrētājiem.

 

 

 

Comments are closed.